AdamWeb Art

 

Tvorba web stránok a web dizajnu na mieru.

Mojou záľubou je vizualizovať vaše predstavy na hotový produkt, na ktorý budete hrdí!

AdamWeb LOGO

Služby AdamWeb.sk odporúčam každému, kto chce mať svoj vlastný web bez starostí a v profesionálnej kvalite

 

Dnes je serióznosť vzácna vec. Vážim si ľudí, ktorí splnia to, čo od nich človek očakáva. Hneď prvá verzia návrhu webu od Adama Ďurdiaka bola pre mňa prijateľná. Stránka ma oslovila jej jednoduchosťou, zrozumiteľnosťou, eleganciou a farebnou zladenosťou.

Potešilo ma, že som zadala dopyt, odovzdala podkladové materiály a až do konečnej podoby som vôbec do prípravy nezasahovala. Ušetrila som tým veľa času. Pre pracovné povinnosti som veľmi zaneprázdnená.

Štýl práce Adama Ďurdiaka je jednoduchý, prehľadný, poteší oko aj srdce. Bola som milo prekvapená, ako rýchlo bola moja objednávka výroby webu premenená na skutočnosť. Veľmi sa z neho teším. Aj moji priatelia a priaznivci sú potešení. Všetkým sa páčil. Už na prvý pohľad je príjemný.

Keby som sa o službách www.AdamWeb.sk dozvedela skôr, tak by som sa vyhla sklamaniu. Jeden človek mi mal predtým vytvoriť web, no na vlastnej koži som sa presvedčila, že nie všetkým môže človek dôverovať. Jeho zásahy do mojej webovej stránky a odporúčania boli dosť nákladnou záležitosťou a podstatne znížili aj návštevnosť mojej estránky.

Prístup Adama Ďurdiaka vo webovom dizajne a programovaní webových stránok je úplne iný v porovnaní s ostatnými poskytovateľmi podobných služieb. S takýmto postupom som sa stretla po prvý krát. Určite odporúčam jeho služby každému, kto chce mať svoj vlastný web bez starostí a v profesionálnej kvalite.

Teším sa z môjho nového webu www.LubkaHupka.sk, lebo som sa zase posunula niekam inam. Svoj prvý web som vytvorila sama. Nebolo to ťažké, lebo som postupovala podľa návodu, boli tam šablóny. Ale chcela som niečo iné, profesionálnejšie. Aby to vyzeralo pekne, aby sa človek pri čítaní o mojich knihách cítil dobre a chcel si knihu prečítať.

Moje predstavy o dizajne webovej stránky sa prostredníctvom služieb www.AdamWeb.sk naplnili a myslím, že aj mojim čitateľom bude návšteva tejto stránky príjemná. Dizajn stránky je príjemný už na prvý pohľad.

Kvalitu, celkovú poskytnutú službu aj cenu vnímam pozitívne, vyhovuje mi. Oceňujem aj rýchlosť, flexibilitu, spôsob komunikácie, načúvanie potrebám klienta a ústretovosť. Ak v zdraví dožijem, s Adamom Ďurdiakom budem spolupracovať aj naďalej.

Ľubica Štefaniková
Autorka románov a zbierok veršov, účtovníčka
www.LubkaHupka.sk

Referencie

klientov, s ktorými som mal možnosť spolupracovať